Znajdź przyjaciół na forach internetowych
mentoring i coaching

Internet daje wiele możliwości poznawania nowych ludzi. Portale randkowe, serwisy społecznościowe, czaty, blogi czy fora to świetna okazja do poznania nowych ludzi.

W Internecie aż roi się od for dyskusyjnych, gdzie można porozmawiać na każdy temat. Możesz zarejestrować się na forum uczelnianym i dyskutować o bieżących sprawach, jednocześnie poznając nowych ludzi.

Istnieją także fora branżowe, które stwarzają platformę do dyskusji dla osób specjalizujących się w danej dziedzinie. Poza tym mamy fora, na których kobiety mogą poplotkować, grupy dla młodych mam czy miłośników różnych pasji i gier.

I tak można otrzymać poradę lub wsparcie, wymieniać się doświadczeniami, poglądami czy po prostu porozmawiać. To, na jakim forum zaczniemy się udzielać, zależy od naszych upodobań i zainteresowań.

Często forumowicze organizują zloty i spotkania w różnych miastach, gdzie użytkownicy mogą spotkać się przy kawie i bliżej się poznać. W ten sposób można zyskać ciekawe znajomości, a nawet przyjaźnie, dzięki którym nie będziemy się czuli samotni lub nasz problem zostanie rozwiązany.

sita.pl