Otwartość – klucz do sukcesu
www.hectorfaubel.net

Kolejny wieczór spędzasz przed telewizorem, laptopem czy z książką w ręku? Brakuje Ci towarzystwa, z którym mógłbyś pójść do kina, na spacer czy po prostu miło spędzić popołudnie? To znak, że trzeba się rozejrzeć za nowymi znajomościami. Zazwyczaj ludzie mają obawy, gdzie ich poznawać i jak. To jest naprawdę proste! Przede wszystkim liczy się otwartość.

Należy być pozytywnie nastawionym do poznawania nowych ludzi. Nie warto zamykać się w sobie, trzeba wykorzystywać szanse, jakie nam się przytrafiają. Z takim podejściem, będziesz mógł poznać ludzi wszędzie.

Wychodź z domu i czerp z tego przyjemność. Uśmiech, przypadkowe zagadnięcie o godzinę, kontakt wzrokowy – to wszystko sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości. Nie zrażaj się, jeśli ktoś nie będzie zainteresowany rozmową.

Dzięki otwartości i takim przypadkowym znajomościom mogą wywiązać się całkiem ciekawe relacje. Zatem pamiętaj, otwartość to klucz do sukcesu. Nie unikaj innych ludzi, bądź otwarty, a być może przydarzy Ci się coś zaskakującego.

jakanie.com.pl mentoring i coaching