Małe, ale piękne ­ miejskie auto
www.monte-cassino-1944.com

Można odnieść wrażenie, że moda na miejskie samochody idzie ramię w ramię z modą na miejskie rowery, miejską stylizację ubraniową oraz miejskim stylem życia. O co właściwie chodzi z samochodami przeznaczonymi dla mieszczuchów? Chodzi przede wszystkim o rozmiar.

Samochody miejskie to zazwyczaj wersje mini „standardowych” modeli. Sprawiają wrażenie zgrabnych, figlarnych, szybko przeciskających się przez miejskie uliczki.

Miejskie auta powinny nadążać za miejskim stylem życia. Ciągły pośpiech, miejskie zamieszanie, korki, brak miejsca do parkowania ­ samochody dedykowane osobom mieszkającym w wielkich miastach starają się sprostać wyzwaniom codzienności.

Coraz częściej wyposażone są w inteligentne systemy, które ułatwiają codzienne zmartwienia kierowców. Czujniki parkowania, nawigacja, automatyczna skrzynia biegu, wszelkiego rodzaju alarmy, synchronizacja z aplikacjami mobilnymi.

Miejskie wersje samochodów mają naprawdę wiele do zaoferowania. Nic więc dziwnego, że coraz więcej ludzi decyduje się na zakup wersji mini.

serwis toyota poznań www.pielegnacjazieleni.net.pl