Ekologiczne samochody miejskie
www.rotawirusy.net.pl

Moda na ekologię trwa na dobre. Trudno chyba o bardziej pozytywny przejaw podążania za ogólnymi trendami. Zwiększyła się nasza świadomość związana z wyborami żywieniowymi, wiemy już jak segregować śmieci, jakie środki chemiczne wybierać, jak gospodarować przestrzeń.

Zaczynamy też coraz bardziej doceniać dobrodziejstwa nowoczesnej ekologicznej motoryzacji. Samochody hybrydowe oraz elektryczne nie są już ewenementem. Stojąc przed wyborem samochodu miejskiego warto wziąć pod uwagę kupno pojazdu napędzanego elektrycznie.

Motywacje są oczywiście różne. Najoczywistszą sprawą jest ekologia, niemniej ważne są też kwestie finansowe. Co rusz słyszymy o nowych darmowych punktach ładowania, które pojawiają się w polskich miastach.

Choć ceny pojazdów elektrycznych oraz samochodów hybrydowych nadal są dużą barierą, zainteresowanie tego typu samochodami miejskimi wciąż wzrasta. Miejmy nadzieję, że za kilka lat Polska doścignie swoich ekologicznych sąsiadów, a rząd wprowadzi dofinansowania do zakupu tego typu pojazdów. Tymczasem, kibicujmy wszystkim eko-kierowcom!.

Jazda w terenie - skoda octavia iii vs Skoda Yeti świece żarowe objawy zużycia