A może prosto z salonu?
www.das-ryby.com.pl

Stopień zamożności niektórych rodziców jest na tyle wysoki, iż są oni gotowi kupić swojemu synowi auto całkiem nowe, w autoryzowanym salonie. W poprzednich wpisać przywołaliśmy wady takiego rozwiązania i równoczesne zalety kupna pojazdu używanego, o który nie trzeba się tak martwić jako o nowy egzemplarz. Jednak konsumenci mają prawo do swoich wyborów i jeśli kogoś na to stać, może nieco zaryzykować i sprawić potomkowi prezent bardziej kosztowny. Kryteria wyboru pozostają niezmienne.

Maszyna powinna być bezpieczna, wysoko notowana w testach i z nieawaryjna. Ta ostatnia sprawa przynajmniej przez jakiś czas pozostanie zagadką, bo jeśli model jest premierowy, brak materiału porównawczego w postaci opinii innych użytkowników. Radzimy zatem, aby nie spieszyć się zbytnio i kupić nowe auto dopiero po jakimś czasie od premiery. Po pierwsze jest wtedy szansa na nieco niższą cenę, a po drugie pojawi się sporo recenzji i opinii, które są cennym źródłem informacji.

Przy zakupie fabrycznego samochodu opłaca się zainwestować trochę w możliwie szerokie pakiety ubezpieczeń, tak aby w razie problemów zapewnić finansową amortyzację.

https://autoport.org.pl/ www.zbigniewpreisner.pl